Güncel Başlıklar :

2013 çizme modelleri

Kış sezonu için özel olarak hazırlanan 2013 çizme modelleri markaların en şık butiklerinde yerini almış durumda. Bayanlara özel olarak sunulan bu tasarımları ve ayrıcalıklı olan her modeli sizler için inceleyip, seçiminizi kolaylaştıracak detayları araştırdık. Öncelikle çizme modelleri 2013 tasarımları hakkında kısa bilgiler vermek istiyoruz. Markalar şimdiden yeni yılda oluşturulabilecek en şık tasarımları, butiklerine ekliyor. Eklenen bu butiklerde, ilgi çekici ve bir o kadarda ayrıcalıklı olan modeller ön planda diyebiliriz. Daha çok 2012 modasının izlerini görebileceğimiz marka butiklerinde, seçim yapmakta oldukça zor oluyor. Sizlere bu seçimi kolaylaştıracak birkaç tavsiyede bulunabiliriz. 2013 çizme modelleri arasından seçim yaparken, öncelikli olarak alacağınız modelin kullanım rahatlığını düşünmelisiniz. Bayanlar genellikle alışverişlerini online alışveriş sitelerinden yapıyorlar. Bu tür sitelerde sadece tasarımları model olarak inceleyebiliyorlar. Bu seçimler çoğu zaman doğru olsa da, çoğu zaman yanlış kararlara neden olabiliyor. Yapacağınız çizme modelleri seçimlerinde, alacağınız tasarımı canlı olarak ayağınızda denemeli, birkaç prova yapmalısınız. Sadece çizme modelleri seçiminizde değil, kışlık alabileceğiniz her tasarımda yeni sezon çizme modelleri butiğini seçmelisiniz. Kendinizi rahat hissedebileceğiniz tasarımları inceledikten sonra, bu tasarımlar arasında model seçimini doğru bir şekilde yapabilirsiniz. 2013 çizme modelleri yeni sezonda hemen her renkten oluşan butiklerle dikkat çekecek gibi görünüyor. 2012 kış sezonunda daha çok kahverengi, siyah ve kapalı renk tonlarıyla oluşturulmuş modeller ön plandaydı. Fakat yeni sezonda, ilgi çekici tasarımlar ve bu tasarımları süsleyen renkli modeller ön planda. Kırmızı renk tonlarıyla dahi oluşturulmuş çizme modelleri mevcut. Sizi farklı gösterecek renk seçimini yapabilir, kendi modanıza göre de hoş kombin tasarımlar çıkarabilirsiniz. Bunun yanında dolabınızda bulunan elbise modelleri veya mont tasarımınıza göre de hoş renk tonlarını seçebilirsiniz. Şimdiden çizme modelleri arasından birkaç tasarımı seçerek dolabınıza yeni ürünleri ekleyin. Sizlerle markaların oluşturduğu güncel butikleri anlık paylaşımlarla markayakkabim.com sayfasında aktarıyor olacağız. Gelin şimdi hep beraber yeni sezonda oluşturulan çizme butiklerini inceleyelim.

2013 çizme modelleri
2013 çizme modelleri
2013 çizme modelleri
2013 çizme modelleri
2013 çizme modelleri
2013 çizme modelleri
2013 çizme modelleri
2013 çizme modelleri
2013 çizme modelleri
2013 çizme modelleri
2013 çizme modelleri
2013 çizme modelleri

5 yorum:

 1. Bu kadar güzel tasarımlarla karşılaşacağımı bilmiyordum :)

  YanıtlaSil
 2. Özellikle 2. sıradaki çizme modeli çok şık görünüyor

  YanıtlaSil
 3. Kırmızı çizmeli Mehmet Ağa :) Son çizme çok güzelmiş.

  YanıtlaSil
 4. Ben kahverengi olan çizme modelini beğendim.2013 modasındada daha çok bu tür sade tasarımlar çok sık tercih ediliyor.Paylaşım güzel olmuş ellerinize sağlık :)

  YanıtlaSil
 5. Ben her modeli çok beğendim:) Ellerinize sağlık çok aradınız mı bu modelleri :)

  YanıtlaSil

Modeller hakkında yorum yazmak isterseniz, aşağıdaki paneli kullanabilirsiniz.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
f

3k Moda | Modawu


© Copyright ayakkabı modelleri 2013 babet topuklu platform dolgu topuk çizme modelleri bayan yüksek 2012 -2013 | Tasarım Markayakkabim | Yayın Markayakkabim Tema | Güncelleme Markayakkabim Tasarım.